Főooldal
Osztálytermi színház a felsősökkel

Osztálytermi színház a felsősökkel

Intézményünk kiemelt fonottságúnak tartja, hogy olyan projektfoglalkozásokon, kreatív programokon vegyenek részt diákjaink, amelyek révén személyiségük kiteljesedik, s az Isten által megálmodott legszebb énjüket varázsoljuk elő az iskolás évek során Ennek kiváló lehetősége a különféle dramatikus foglalkozások sora. Évek óta részt veszünk az osztálytermi színházi előadásokon, amelyek mindig túllépnek a “kukucskálós” színház hagyományain, s tanulóinktól is aktív közreműködést, együtt-játszást igényelnek. Ma a Kövek c. osztálytermi színházi előadáson a barátságról gondolkodtak jó lélekkel, bátran, kreatívan  az 5.B osztály diákjai. A program iskolai koordinátora az osztályfőnöki munkaközösség vezetője, Danyi Dorottya. Köszönjük munkáját.

Osztálytermi színház 5.B